TRENINGI PŁYWACKIE

Zajęcia pływackie

Jestem wykwalifikowanym instruktorem pływania i specjalizuję się w doskonaleniu kraula pod kątem pływania na wodach otwartych i triathlonu. Wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat przekazuję podopiecznym w jak najprostszy sposób, stawiając na to, co się sprawdza i jest efektywne, a niekoniecznie efektowne. Treningi pływackie indywidualne oraz grupowe prowadzę w Warszawie na basenie WUM (Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Trojdena 2c).

Treninigi grupowe

Przeznaczone są przede wszystkim dla osób przygotowujących się do startów w triathlonie, wodach otwartych lub mających ambicje podnieść poziom sportowy swojego kraula. Rok zajęć podzielony jest na bloki i w każdym z nich skupiamy się na charakterystycznych elementach dla danego okresu. Uczestnicy zajęć mają dostęp do zasobów, dedykowanej grupy, dodatkowej rozpiski treningowej, która obejmuje również okresy przerw w zajęciach (ferie, święta), a także do treningów open water organizowanych w okresie letnim. W cenie zajęć jest wliczony godzinny bilet wstępu na basen.

Treningi techniczne

Dedykowane są przede wszystkim osobom początkującym lub posiadającym duże braki w technice. Na zajęciam skupiamy się na najważniejszych kwestiach techniki pływania na wodach otwartych, przechodząc od ogółu do szczegółu. Zdaję sobie sprawę, że pływanie w triathlonie, to wielu jest złem koniecznym 🙂 i na ten trening nie są w stanie wygospodarować zbyt dużo czasu, więc przy stosowanych ćwiczeniach i zadaniach kieruję się zasadą osiągania makysmalnych zysków przy minimalnym nakładzie siły i czasu.

MBC Kids

Z kolei najmłodszych (4-12 lat) zapraszamy na zajęcia grupowe oraz indywidualne do szkółki pływackiej MBC Kids prowadzonej przez Aleksandrę Bodnar. Zajęcia dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Istnieje również możliwość pracy z dorosłymi.

Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera, w którym otrzymasz przede wszystkim rzetelną i praktyczną wiedzę treningową! Spokojnie, nie częściej niż 1-2x w miesiącu 🙂 Link do newslettera. Jeśli szukasz opieki trenerskiej, to zapraszamy Cię tutaj 🙂 Natomiast aktualną ofertę warsztatów i obozów znajdziesz tutaj.

 

MBC

MBC TEAM · PłYWANIE · KOLARSTWO · BIEG

ZAPISY na zajęcia

Które zajęcia wybierasz?

Jeśli zajęcia grupowe, to która grupa?

MACIEJ BODNAR

+48 662 287 570

maciek@maciejbodnarcoaching.pl