OPIEKA TRENERSKA

Indywidualne podejście do zawodnika to mój priorytet!

✔ nieograniczony kontakt

plan ułożony dokładnie pod Twoje cele i możliwości z cotygodniową AKTUALIZACJA

analiza treningów i postępów w narzędziach TrainingPeaks i WKO

teamowe konsutlacje

porady dotyczące treningu i kwestii okołotreningowych

Poszukujesz profesjonalnej i kompleksowej opieki trenerskiej dla triathlonistów? Świetnie trafiłeś. U mnie indywidualne podejście do zawodnika to nie tylko obietnica – to moja filozofia pracy. Z pełnym zaangażowaniem dążę do maksymalizacji Twojego potencjału i osiągania wyznaczonych celów. Rozumiem, jak ważne są godziny spędzone na treningach – dla mnie każda kropla potu i każda minuta to kroki zbliżające Cię do Twojego celu.

W MBC wszystko zaczyna się od Ciebie!

Opieka trenerska w kilku krokach

kontakt z zawodnikiem - trener triathlonu

1. Wywiad sportowy

Na początku współpracy z każdym zawodnikiem przeprowadzam dokładny wywiad sportowy. Poznaję Twoją przeszłość sportową, nawyki żywieniowe, tryb pracy oraz możliwości czasowe i sprzętowe. Następnie wspólnie  wyznaczamy cele i tworzymy kalendarz startów, przydzielając priorytety. Dopiero po tym etapie, razem z Tobą, przechodzimy do etapu właściwej opieki trenerskiej, w której tworzymy spersonalizowany plan treningowy.

planowanie treningów triathlon

2. UKŁADANIE PLANU TRENINGOWEGO

Po wywiadzie sportowym i ustaleniu celów możemy przejść do ułożenia planu treningowego. Plan układam w oparciu o wiele zmiennych i staram się go maksymalnie dopasować do zawodnika, uwzględniając przy tym charakter jego pracy, czas wolny, dostępność, cele i poziom sportowy. Mam z zawodnikiem kontakt na bieżąco, więc plan podlega modyfikacjom, zawsze kiedy wystąpi taka potrzeba. Treningi układam z tygodniowym wyprzedzeniem i uwzględniam aktualną realizację założeń.

analiza treningowa

3. Analiza treningowa i feedback

W trakcie współpracy dużą uwagę przywiązuję do analizy treningowej, a także do subiektywnych odczuć zawodnika, stąd na bieżąco kontakt z zawodnikiem przez Whatsapp. Biorę pod uwagę nie tylko obciążenie treningowe, lecz także obciążenie pracą zawodową i codziennymi obowiązkami. Staram się, aby zawodnik złapał optymalną równowagę między obciążeniem treningowym, regeneracją a zdrowiem psychicznym. Do monitorowania procesu treningowego używam TrainingPeaks i WKO. Analizę uzupełniają dane z takich urządzeń jak Stryd, Whoop czy Core (oczywiście w zależności od potrzeb). 

triathlon team

MBC Team

Opieka trenerska jest indywidualna, ale MBC to przede wszystkim wspaniali ludzie nadający na tych samych falach. Na zawodach, konsultacjach i przy innych okazjach zawsze panuje świetna atmsfera, a w teamie powstało wiele przyjaźni. Jest to dla nas ważne, bo chcemy, żeby triathlon każdemu zawodnikowi wnosił jak najwięcej wartości dodanej do jego życia.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, liczba miejsc jest ograniczona.

CENNIK

Masz pytania, wątpliwości?

Napisz na maciek@maciejbodnarcoaching.pl

Zachęcam też do zapisania się do newslettera, w którym otrzymasz przede wszystkim rzetelną i praktyczną wiedzę treningową! Link do newslettera 

Jeśli jesteś początkującym lub średniozaawansowanym zawodnikiem, to koniecznie odwiedź SZKOŁĘ TRIATHLONU! Dzięki kompleksowemu kursowi OD ZERA DO IRONMANA zdobędziesz cenną wiedzę i nie popełnisz wielu błędów. Link do Szkoły

Presets Color

Primary
Secondary