OPIEKA TRENERSKA

Opieka Trenerska

Potrzebujesz kompleksowej opieki trenerskiej? Dobrze trafiłeś. Priorytetowo traktujemy indywidualne podejście do zawodnika, które pozwala nam zmaksymalizować osiągane efekty i osiągać wyznaczone cele. Tak aby każda kropla potu i upływająca minuta na treningu maksymalnie przybliżała Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu. Maciek jest wyczynowym triathlonistą i wie, ile dla każdego znaczą godziny spędzone na treningach i chyba nikt nie chce aby ta ciężka praca wiążąca się często z wyrzeczeniami nie przełożyła się na wymarzone wyniki. 

Jak to działa w praktyce?

Opieka trenerska wychodzi u nas od zawodnika i to on stanowi centrum oraz punkt wyjścia podczas procesu treningowego. Na początku współpracy przeprowadzany jest wywiad sportowy, poznawana jest przeszłość sportowa zawodnika, nawyki żywieniowe, tryb pracy czy możliwości czasowe i sprzętowe. Następnie wspólnie są wyznaczane cele i układany jest kalendarz startów dzielony wg priorytetów. Dopiero po tym etapie razem z zawodnikiem przechodzimy do właściwej opieki trenerskiej, w której układany jest spersonalizowany plan treningowy. Do planowania i analizowania treningów wykorzystywane jest oprogramowanie TrainingPeaks wraz z dodatkami WKO, a także najnowsza wiedza z zakresu teorii sportu, fizjologii, dietetyki i biomechaniki. 

Opieka trenerska w kilku krokach

Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera, w którym otrzymasz przede wszystkim rzetelną i praktyczną wiedzę treningową! Spokojnie, nie częściej niż 1-2x w miesiącu 🙂 Link do newslettera 

Jeśli szukasz zajęć pływackich na terenie Warszawy, to zapraszam tutaj 🙂

Aktualną ofertę warsztatów i obozów znajdziesz tutaj.

 

MBC

MBC TEAM · PłYWANIE · KOLARSTWO · BIEG

KONTAKT

MACIEJ BODNAR

+48 662 287 570

maciek@maciejbodnarcoaching.pl