Recordowa Dziesiątka MBC

utworzone przez | mar 25, 2024 | 0 komentarzy

Recordowa Dziesiątka zaraz po przyjeździe z obozu sportowego okazała się faktycznie rekordowa. Mimo że większość zawodników leciała z treningu. I to nie byle jakiego 🙂 

Kasia Niewiadomska w pierwszej części sezonu skupia się na krótszych dystansach i ta dycha idealnie wpisała się w cykl jej przygotowań. Zawodniczka wybiegała czas 39:37!

Część z panów zaś właśnie wróciła z naszego obozu treningowego w Denii. Żaden z nich nie szykował się na te zawody, ale wyszło bardzo przyzwoicie. A nawet lepiej niż przyzwoicie, więc to dobry prognostyk na sezon. Szykujemy się przecież pod triathlon. Jacek Górniak na metę wbiegł z czasem 37:07, Przemysław Kozłowski – 38:13, Lech Jaroniec – 38:26, Tomek Przybylski – 43:47.

Marcin, Karol, Andrzej, Szymon w tym czasie realizowali cotygodniowy plan otrzymany od trenera, ale fakt – żaden z nich nie focusował się na Recordowej Dziesiątce, więc zawody były sprawdzeniem formy. I jak to obecnie wygląda? Marcin Kosowski pobiegł z czasem 37:12 (chociaż zdrowotnie nie było idealnie), Karol Mroczkowski – 37:46, Andrzej Brzeziński – 38:30, Szymon Fajok- 40:17.

Trzeba przyznać, że potężna reprezentacja MBC pobiegła w Poznaniu, ale trener sam namawiał do tych zawodów, bo fakt, jest to fajny, szybki bieg. I zgodnie z oczekiwaniami wpadło kilka życiówek. Gratulacje!

 

 

 

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary