5. URODZINY MBC!

utworzone przez | gru 16, 2021 | 0 komentarzy

To już 5 lat! Team Maciej Bodnar Coaching powstał jesienią 2016 roku i z kilkuosobowego zespołu powstała mocna, silna drużyna, którą widać na każdych większych zawodach w Polsce!

Historia powstania MBC.
Chyba jeszcze nigdy nie pisaliśmy, jak to się w ogóle stało, że zdecydowaliśmy się założyć MBC, czyli Maciej Bodnar Coaching. Pora to nadrobić!

W roku 2015 Maciek Bodnar dużo trenował i był młodym, ambitnym zawodnikiem PRO, który dorabiał sobie jako trener dodatkowy w innym teamie triathlonowym. Okazało się, że jego podejście do treningu, metodologia, spojrzenie na triathlon jest inne i… Od decyzji o założeniu czegoś swojego do pierwszych propozycji logotypu zaproponowanych przez graficzkę minęły 3 miesiące..

Pierwsze propozycje…

 

 

A tak logo MBC wygląda od 5 lat
i niezmiennie nam się podoba!

Na początku team liczył 5 osób, ale każdy kolejny miesiąc przynosił sporo nowości, a także zdziwień. Nowi zawodnicy przychodzili, a my staraliśmy się od samego początku budować jeden, spójny wizerunek firmy. Gadżety, koszulki, stroje triathlonowe. Mieliśmy w tym małe doświadczenie, ale wielkie chęci i jakoś to szło do przodu. 😉 Natomiast Maciek w tym czasie nic a nic nie odpuszczał ze swoich przygotowań do startów triathlonowych. Doby były długie…

Każdy rok to były nowe, inne wyzwania. Nowi ludzie, nowe udogodnienia treningowe, większy rozwój i nieustanna nauka. Postanowiliśmy też, że co roku będziemy organizować urodziny MBC o podobnej formule. Najpierw część oficjalna z wyróżnieniem zawodników (w tym roku był to Progress Roku, Wynik Roku oraz Debiut Roku), a potem zabawa z głównym punktem programu — kręceniem jak najwyższych watów na trenażerze. W końcu to przecież impreza triathlonowa 😉 Ostatnie urodziny niestety były korespondencyjne ze względu na pandemię, ale statuetki dla najlepszych zawodników i tak powędrowały w różne miejsca Polski.

Przez te 5 lat udało nam się zbudować społeczność ludzi o podobnych wartościach. Triathlon jest dla nas bardzo ważny, ale nie bardziej niż rodzina, zdrowe relacje i zadowolenie z tego, co się robi! Takich ludzi mamy wokół siebie i jesteśmy z tego powodu ogromnie dumni!

Zrobiliśmy też sobie taki mały rachunek sumienia i rozliczyliśmy się, z tego co zrobiliśmy do tej pory. Po analizie postanowienia Maćka na sezon 2022 à propos rozwoju teamu to:

  • jeszcze większa indywidualizacja treningu
  • wykorzystanie nowych urządzeń pomiarowych
  • głębsza interpretacja danych
  • postawienie akcentu na częstsze konsultacje i sferę towarzyską
  • utrzymanie kameralnego, ale ogólnopolski charakteru teamu
  • koncentracja na budowaniu świadomości zawodników w kwestiach zarówno treningowych, jak i okołotreningowych!

Czy się uda? Nie mamy co do tego wątpliwości!

Dzięki ludziom mamy motywację do działania!
Dziękujemy!

Ola i Maciek Bodnar

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary