6. urodziny Maciej Bodnar Coaching!

utworzone przez | gru 1, 2022 | 0 komentarzy

Maciej Bodnar Coaching to team triathlonowy, który zakładaliśmy w 2016 roku. Trochę się od tego czasu zmieniło, ale jedno jest niezmienne. Otaczają nas świetni ludzie, z którymi mogliśmy w listopadzie świętować 6. urodziny MBC! 

Kiedy zakładaliśmy team triathlonowy w 2016 roku zaczęliśmy od przygotowania logotypu. Nie mieliśmy swojej strony internetowej, zaplecza, wielu rzeczy nie wiedzieliśmy. Były obawy, czy ludzie zaufają. Zaufali.

Świadomie podjęliśmy decyzję, że chcemy, aby team był kameralny. Nie więcej niż 30 osób na indywidualnej opiece trenerskiej i tego się trzymamy po dziś dzień. W MBC trenują amatorzy w różnym wieku na różnym poziomie zaawansowania. Niemniej są to ludzie otwarci, konsekwentni i ciekawi świata.

Nie mamy sztywnej daty „narodzin teamu”. Zawsze organizujemy imprezę w okolicach października-grudnia. Tak, żeby wszystkim pasowało. 6. urodziny MBC połączyliśmy z konsultacjami teamowymi. Były więć i treningi, i integracja, i zabawa. Bo w zabawę też umieją i jesteśmy za to wdzięczni. W teamie wyznajemy zasadę, że wszystko jest dla ludzi i w życiu trzeba mieć balans, bo nie samymi trenigami żyje. Głowa czasami musi odpocząć!

trening kolarski MBC wykład efektywność treningowa

 

 

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary