9x podium zawodników MBC Teamu w miniony weekend!

utworzone przez | lip 18, 2017 | 0 komentarzy

Z ostatnich startów wracamy z tarczą, a przy okazji z workiem medali! W miniony weekend startowaliśmy w Płocku w finałowych zawodach Garmin Iron Triathlon oraz w Nieporęcie w Specialized Triathlon Series.

Płock zafundował nam niecodzienne ściganie ze względu na kilometrowy dobieg do strefy zmian po części pływackiej co niewątpliwie dla większości startujących było nowym doświadczeniem. Były to to też finałowe zawody całego cyklu Garmin Iron Triathlon podsumowujące dotychczasowe zmagania. Miło było patrzeć jak ośmiokrotnie w czasie dekoracji wychodziliśmy na podium. Agata Holnicka po długiej przerwie wróciła do treningów i od razu wskoczyła na najwyższy stopień podium w swojej kategorii. Ola Mioduszewska w wyniku kontuzji nie mogła biec, więc wystartowała w sztafecie w części kolarskiej i razem z kolegami zajęli 3. miejsce. Natomiast Ola Stembnowska niecałe dwa miesiące temu debiutowała w triathlonie, a w Płocku już stanęła na podium w kategorii K20.

Wyniki GIT Płock 1/4IM:

1. Maciej Bodnar 2:07:34 – 1msc M18 – 4msc OPEN
  2. Agnieszka Chudek – 2:35:32 – 3msc K25
  3. Agata Holnicka – 2:44:24 – 1msc K40

3. msc Agnieszki w K25. Fot. Paweł Naskrent/Maratomania

Agata Holnicka była bezkonkurencyjna w K40.

Wyniki GIT Płock 1/8IM:

1. Ola Mioduszewska – 1:26:37 – 3msc *sztafeta
  2. Ola Stembnowska – 1:33:52 – 3msc K20

W rywalizacji sztafet, skład z Olą Mioduszewską zajął 3. miejsce! Fot. Paweł Naskrent/Maratomania

2. Ola Stembnowska – 6:09:15 – 7msc K20

W ten weekend również byliśmy widoczni w Nieporęcie. Sławek Delegacz na dystansie 1/2 IM zajął 3. miejsce w swojej kategorii wykręcając naprawdę przyzwoity czas roweru. Na 1/4IM ścigał się Piotr Siborenko, dla którego był to kontrolny start przed zbliżającym się Ironmanem w Gdyni.