Aktualizacja zamówień Teamowych

utworzone przez | maj 6, 2020 | 0 komentarzy

Poniżej aktualny status naszych zamówień Teamowych (2.05.2020) :

1. Warsztat koszulkowy. Większość rzeczy już mamy, nie zgodziliśmy się tylko z wykonaniem bluz (ściągacz odbiegał kolorystycznie od gradientu), więc je odesłaliśmy i w tym momencie wszywane są nowe ściągacze. Bluzy mają być wysłane po majówce i wtedy też finalnie będziemy mogli skompletować Wasze zamówienia i je do Was wysłać ?

2. TYR. Ola pisała niedawno o problemie z dostępnością materiałów w warsztacie koszulkowym co do ręczników, dlatego też zainteresowaliśmy się ofertą TYRa i w przyszłym tygodniu pójdzie końcowe zamówienie. DLATEGO PROSZĘ KAŻDEGO KTO NIE DAŁ ZNAĆ W POŚCIE OLI, ŻE CHCE RĘCZNIK, TO NIECH NAPISZE TUTAJ W KOMENTARZU DO PONIEDZIAŁKU. Szczegółowe informacje dotyczące ręczników znajdziecie w ostatnim poście Oli.

3. Czapki z daszkiem. Ostanie dwie edycje zamówień rozeszły się praktycznie w dwa tygodnie ?‍♂️ W tym roku zamawiamy nieco więcej niż w zeszłym, bo 30 sztuk, mam nadzieję, że każdy kto chce będzie mógł ją nabyć ? Zamówienie złożymy w przyszłym tygodniu. Jak tylko otrzymamy gotowe czapki, niezwłocznie Was o tym poinformujemy ?

4. Verge tutaj wszystko przebiega bez zakłóceń. W każdej chwili możecie zamówić stroje z naszego TEAM STORE ?

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary