Garmin w Stężycy i Wtórpol Triathlon w Skarżysku

utworzone przez | lip 3, 2017 | 0 komentarzy

W ten weekend rywalizowaliśmy w dwóch imprezach triathlonowych. Razem z Olą Mioduszewską i Olą Stembnowską pojechałem na czwarty start cyklu Garmin Iron Triathlon do Stężycy, a w tym samym czasie Agnieszka z Bernardem ścigali w Skarżysku-Kamiennej na dystansie olimpijskim.

 

Pogoda była przeciętna na dwóch imprezach. Mocny wiatr utrudniał rywalizację, a w Skarżysku dodatkowo zawodnicy zmagali się z przelotnym deszczem.

W Stężycy na 1/8IM wystartowała świeżo upieczona absolwentka WUMu Ola Mioduszewska 🙂 która stanęła na podium w swojej kategorii. Natomiast Ola Stembnowska osłabiona po zatruciu pokarmowym walczyła do samego końca i przy okazji wyraźnie poprawiła swoją skuteczność na open water 🙂

Wyniki:

Aleksandra Mioduszewska – 1:25:43 – 3msc K20

Aleksandra Stembnowska – 1:33:34 – 8msc K20

3msc Oli w K20 🙂

Dziewczynom dobry humor dopisywał nawet chwilę przed startem 🙂

Podczas startu na 1/4IM walczyłem z małym defektem sprzętowym na trasie kolarskiej i ostatecznie zawody ukończyłem zaraz za pudłem, na 4. miejscu.

Wyniki:

Maciej Bodnar – 2:04:21 – 4msc OPEN

4msc OPEN i 1msc M18

W ten weekend wielu czołowych zawodników przyjechało również do Skarżyska na Wtórpol Triathlon. Na dystansie olimpijskim bardzo udane występy zaliczyła Agnieszka oraz Bernard. Aga pokazała wolę walki na biegu i wygrała swoją kategorię wiekową! Bernard też nie ma się czego wstydzić, pokazał czołowy czas roweru w swojej AG i wśród mocnej obsady zajął 6. miejsce

Bernard Krawczyk – 02:24:20 – 6msc M40

Agnieszka Chudek – 02:36:19 – 1msc K25

Bernard na mecie Wtórpol Triathlon

Gratuluję wyników!

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary