Ironman Hamburg, GIT Ślesin, Greatman Kościan i inne starty 😎

utworzone przez | cze 9, 2023 | 0 komentarzy

Pierwszy weekend czerwca dostarczył nam wiele pozytywnych sportowych emocji, a nasz #MBCTeam nie zawiódł godnie reprezentując barwy klubowe na różnych startach w kraju i zagranicą.

Garmin Iron Triathlon – Ślesin

Zaczynamy od Ślesina, gdzie impreza zaczęła się już w sobotę od zawodów pływackich Aqua Speed Open Water Series i tam Marcin Paszkiewicz zajął drugie miejsce Open na dystansie 950m, z czasem 00:13:11 🏊‍♂️🥈.
W niedzielę Marcin również zajął drugie miejsce na 1/8IM, ale w kategorii M25. Na dystansie 1/4IM Marcin Kosowski zajął pierwsze miejsce w kategorii M35!

IRONMAN Hamburg

W Hamburgu Andrzej Brzeziński osiągnął świetny wynik 9:19:33, zdobywając 15 miejsce w kategorii M45. Kolejny start Andrzeja na długim dystansie będzie na Mistrzostwach Świata w Nicei.
Wyniki:
  •  Andrzej Brzeziński – 9:19:33 – 15. miejsce M45
  •  Krzysztof Branny – 9:55:04 – M50*
* Krzysiek był w grupie kilkudziesięciu osób, które po wypadku zostały zawrócone na trasie przez służby kierujące ruchem po wypadku. W efekcie zawodnicy zrobili dodatkową rundę po wale, ale przejechali też dystans o 30km krótszy. Organizator się do tego nie ustosunkował, ale realnie trzeba liczyć, że Krzysiek zrobiłby w okolicach 10:30-35

Greatman Kościan

Na zawodach Greatman w Kościanie na dystansie 1/8IM Krzysztof Stachowiak wykręcił nową życiówkę 01:11:36, zajmując 8 miejsce w kategorii M40. Lech „IRONWAY” Jaroniec na dystansie 1/4IM zanotował czas 02:26:08, zajmując 10 miejsce w kategorii M40.

Życiówka Kasi

Kasia Niewiadomska zdobyła nowy rekord na dystansie 5km, łamiąc magiczną barierę 20 minut. Jej dokładny czas to 19:50! 🏃‍♀️

Samsung River Series – Gorzów Wielkopolski

Robert Ozimek na dystansie 1/4IM z czasem 02:23:02 poprawił swój wynik sprzed roku i zajął 11 miejsce w kategorii M45.

Triathlon w Zimnej Wodzie

W Łukowie w Triathlonie W Zimnej Wodzie na dystansie 1/2IM Sławek Delegacz 🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️ wykręcił czas 05:34:32 i wygrał kategorię M5!