Jeden weekend i pięć różnych startów! MBC Team rozkręca sezon

utworzone przez | maj 30, 2023 | 0 komentarzy

W miniony weekend byliśmy widoczni na wszystkich triathlonowych imprezach w Polsce. Od Olsztyna, przez Żnin, Lublin, aż po Sieraków i Chotową – wszędzie tam był #MBCTeam, sportowe emocje i nowe, inspirujące historie. Poniżej kilka słów z tego intensywnego weekendu.

ETS Olsztyn

Zaczynamy od ETS Olsztyn, gdzie na dystansie olimpijskim, po pięknej walce, drugie miejsce OPEN zajął Krzysiek Kuczyński z czasem 1:59:19. Krzysiek startuje na tej trasie już trzeci rok z rzędu, a jego postępy są wyraźnie widoczne:

• 2021 – 2:06:04
  • 2022 – 2:03:27
  • 2023 – 1:59:19

Na olimpijce startował też Michał Kostro, który również wraca z nową życiówką 2:19:00.

Enea Żnin Triathlon

Następnie przenosimy się do Żnina, gdzie na każdym z dystansów reprezentowali nas nasi zawodnicy, otwierając swój sezon triathlonowy. Wyniki:

Lotto Energy Triathlon Lublin

W Lublinie Gerard Magdziarz i Kamil Kasprzyk reprezentowali barwy MBC Team na dystansie 1/4IM. Gerard wygrał kategorię M3 z czasem 2:10:55 🥇, a Kamil w tej samej kategorii był 11 z czasem 02:21:40.

Sieraków 1/4IM

W Sierakowie na dystansie 1/4IM startowali Szymon Fajok i Robert Oziemek. Szymon z czasem 02:20:53 zajął drugie miejsce w kategorii M18 🥈, a Robert z czasem 02:41:30 zajął 23 miejsce w kategorii M45.

Grand Chotowa Triathlon

A na koniec Grand Chotowa Triathlon, gdzie na dystansie 1/4IM startowali Kamil Kobylański i Wojtek Wiktorowski. Kamil mimo problemów żołądkowych na bieganiu zaliczył naprawdę dobry start z wynikiem 2:19:08, a Wojtek na mecie zameldował się 5 minut później z czasem 2:24:01.

Gratulacje dla wszystkich zawodników! Trzymamy kciuki za kolejne starty i już nie możemy się doczekać, co przyniesie kolejny weekend. Do zobaczenia na trasie! #MBCTeam 💪