Jesienne konsultacje i 7. urodziny MBC!

utworzone przez | lis 20, 2023 | 0 komentarzy

Jesienny obóz Maciej Bodnar Coaching w wersji turboprzyspieszonej, które my zwykliśmy nazywać konsultacjami. To zawsze bardzo intensywny czas. 2-3 treningi dziennie, wykłady, analizy oraz integracja. Listopad to też czas narodzin teamu, a ten obchodził właśnie 7 urodziny!

Sami jesteśmy zaskoczeni, że minęło już 7 lat, odkąd powstał team Maciej Bodnar Coaching. 7 lat to wystarczająco długo, żeby znaleźć swoją drogę. MBC to team jednego trenera i ograniczonej liczby zawodników. Tak było od początku i to się nie zmienia. Ma być wśród nas zdrowa atsmofera, bez niepotrzebnych napinek i niekomfortowej rywalizacji między sobą. To udaje się konsekwentnie realizować, a MBC jest jak magnes, który przyciąga ludzi o podobnych priorytetach. U nas wyniki to tylko jedna z wielu miar sukcesu zawodnika i to na pewno nie najważniejsza. Nie naciskamy na na rankingi klubowe i zawody z danej federacji. To od zawodnika od zawodnika wychodzą cele, niekonicznie właśnie te wynikowe. I aby to wszystko mogło funkcjonować, w zgodzie z każdym z osobna, z kim współpracujemy, przedkładamy indywidualizację treningów nad treningi grupowe. 

Oczywiście wiemy, że integracja jest ważna i dbamy o to, ale na co dzień unikamy wielu wspólnych treningów. Zresztą nie byłoby to możliwe, bo team zrzesza zawodników z całej Polski. Konsultacje teamowe organizujemy kilka razy do roku, aby się zobaczyć i razem pokręcić, ale nie ścigamy się, nie nakręcamy tylko każdy wie, co ma realizować na danej jednostce treningowej.

W listopadzie także podsumowujemy to, co udało się wypracować przez sezon. Statuetki w tym roku otrzymali: 

  • Przemysław Kozłowski – PROGRESS ROKU
  • Karol Janiec – DEBIUT ROKU
  • Krzysztof Kuczyński – WYNIK ROKU

Największy progress zrobił Przemek Kozłowski, który jest w teamie od roku. Na początku jego świadomość treningowa nie była zbyt duża, ale wszystkie uwagi trenera przyjmuje i wszystko wdraża w życie. Pierwszy start na 1/8 IM ukończył z czasem 1:28:22, a teraz jest to już czas na poziomie 1:05:46.

Za debiut roku uznajemy w MBC debiut na przykład na jakimś dystansie, nie tylko ogólnie w triathlonie. Statuetka trafiła do Karola Jańca za debiut na maratonie (czas 2:37:41).

Wynik roku zaś trafił do Krzyśka za start w Pontevedrze za najlepszy wynik wśródPolaków – 2:05:21. 

 

trening kolarski MBC

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary