Podsumowanie sezonu Maciej Bodnar Coaching

utworzone przez | lis 22, 2017 | 0 komentarzy

Podsumowanie sezonu Maciej Bodnar Coaching zbiegło się z celebracją 1. urodzin firmy. Ponad 80 osób w Studio Skandal – zawodnicy, przyjaciele, znajomi. Wręczenie statuetek i zabawa – tak wyglądał ten dzień. Dziękujemy.

To dla nas naprawdę ważny moment. Cieszymy się, że jesteście z nami, że razem tworzymy świetną atmosferę i możemy wspólnie działać wspólnie sportowo.  Jesteście z nami na co dzień, a my chcieliśmy docenić najlepszych zawodników podczas 1. urodzin Maciej Bodnar Coaching, które były jednocześnie podsumowaniem sezonu.

Do rąk tych zawodników trafiły statuetki w kategoriach:

Debiut Roku – Paweł Dudek

Koń Roku – Bernard Krawczyk

Zawodnik Roku – Sławomir Delegacz

Wynik Roku – Bernard Krawczyk

Progress Roku – Marcin Kupczyk, Lech Jaroniec

Gratulujemy!

 

Ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Koło nas są ludzie, którzy nas wspierają i motywują. Foto, video, występ artystyczny – to było możliwe dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi. Goście specjalni – Oktawia Nowacka i Adrian Tekliński – Wy też przyszliście mimo porannych treningów i startów kolejnego dnia! Ogromne podziękowania! Absolute Bikes – dzięki Wam mogliśmy zorganizować konkurencję polegającą na wykręceniu maksymalnej mocy na rowerze. Dziękujemy, że dalej chcecie być z nami! W tej zabawie zwyciężył Tomek Bruski. Tomek – czapki z głów. Wykręciłeś 1100 watów w wyjściowych laczkach 🙂

Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej owocny. Przed nami pierwszy obóz sportowy pod szyldem Maciej Bodnar Coaching, który już w lutym. Nie zwalniamy obrotów!

 

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary