Rozdanie nagród MBC!

utworzone przez | gru 14, 2020 | 0 komentarzy

Pandemia pokrzyżowała nam plany startów triathlonowych w tym roku. W lipcu, sierpniu odbyło się zaledwie kilka imprez stacjonarnych. Covid-19 uniemożliwił również zorganizowanie 4.urodzin Maciej Bodnar Coaching, na których corocznie przyznajemy nagrody najlepszym zawodnikom z teamu w kategoriach Debiut Roku, Wynik Roku i Progress Roku. Postanowiliśmy jednak wysłać statuetki pocztą, bo zawodnicy na to zasłużyli!

Wynik Roku – Igor SIÓDMIAK

Zdobył w tym roku tytuł Mistrza, Vice Mistrza kraju, a także brązowy medal Mistrzostw Polski. I to w Elicie! Na wszystkich pozostałych zawodach wygrywał. Bardzo udany sezon Igora, a zwłaszcza wynik 3:54:50 na 1/2IM w debiutanckim sezonie na tym dystansie!

Debiut Roku – Emilia SMOCZYŃSKA

Pierwszy rok w triathlonie, pierwsze przetarcia na rowerze, a jak się okazało, w Emilii był ogromny potencjał i motywacja, co przełożyło się na to, że swoje pierwsze zawody triathlonowe ukończyła na podium w kategorii wiekowej ze średnią na etapie kolarskim 35,5km/h. A to zaledwie po 7 miesiącach treningu.

Progress Roku – Michał RATYŃSKI

Po kilku miesiącach treningów w MBC ten człowiek jest nie do poznania. Do teamu dołączył jako średnio aktywny tata dwójki dzieci, który odstawiając je do przedszkola jechał na kebaba. Postanowił jednak, że to się zmieni! I tak się stało, bo nadprogramowe kilogramy zniknęły, a wyniki poprawiają się z miesiąca na miesiąc. Z marszobiegów zaczęło się prawdziwe bieganie! Przy tym nie brakuje mu motywacji i naprawdę miło obserwuje się taki postęp.

Szkoda, że nie mogliśmy się spotkać we wspólnym gronie, powspominać, ale odbijemy sobie w przyszłym roku. Taką mamy nadzieję!

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary