SZKOŁA TRIATHLONU wspiera rozwój wybranego klubu sportowego!

utworzone przez | wrz 8, 2021 | 0 komentarzy

Dzień Dobry!

Chcielibyśmy Wam powiedzieć, że zrobiliśmy coś super! 😎

Na zdjęciu widzicie ponad 20 dzieciaków, które chciały posłuchać na temat treningu open water i wdrożyć w życie porady Maćka. Oczywiście doświadczenie zdobywa się z czasem, ale to była doskonała możliwość sprawdzenia się w boju, była nauka opływania bojek oraz nawigacji, dla wielu z nich pierwsza taka próba w życiu.

Bardzo chcemy szerzyć ideę triathlonu wśród młodzieży i podczas tworzenia kursu online Triathlon od Podstaw wpadliśmy na pomysł, że z każdego sprzedanego kursu 50zł przekażemy na rozwój wybranego klubu sportowego. W pierwszej edycji jest to KS Pentathlon Szczecinek, z którego Maciek się wywodzi.

Do tej akcji przyłączyła się firma Dare2Tri Polska i przekazała pianki pływackie dla klubu. To jest mega! Tyr Polska również się przyłączył i przekazał kilkanaście par okularków pływackich i dał nam takie rabaty na zakup sprzętu pływackiego, że jesteśmy w stanie obdarować drugi klub! Jeszcze nie wiemy, który, ale robimy research! Dziękujemy, że są firmy, które tak samo jak my chcą wspierać i pomagać 😍 Bardzo dziękujemy, że kupiliście kurs, że nam zaufaliście. Teraz my możemy robić fajne rzeczy. Uczestnikom kursu przekażemy specjalne zniżki od Partnerów! 🔥

www.szkolatriathlonu.pl

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary