Triathlove w Cekcynie

utworzone przez | sie 25, 2023 | 0 komentarzy

Bory Tucholskie. Cekcyn i liczna reprezantacja teamu Maciej Bodnar Coaching. W weekend 12 sierpnia podczas Triathlove Cekcyn reprezentowało nas pięciu zawodników, w Chełżmy zaś startowała jedna zawodniczka.
Na dystansie 1/8IM Igor Siódmiak wygrał klasyfikację OPEN 🥇 z czasem 00:59:15 i 5-minutową przewagą nad drugim zawodnikiem. Siódmiak bardzo dobrze pojechał odcinek rowerowy dzięki nowemu bike fittingowi, a to cieszy.
Igor Siódmiak Triathlove Cekcyn

Marek Smoczyński z czasem 01:12:53 zajął 10. miejsce w kategorii M40.
Emilia Smoczyńska wywalczyła 3. miejsce w kategorii K30 z czasem 01:17:09.
Na dystansie 1/4IM Piotr Lachowicz z czasem 2:16:28 zajął 4. miejsce w kategorii M40. 🥇 Agnieszka Wrońska wygrała kategorię K40 i zajęła 3. miejsce OPEN z czasem 2:32:47 i był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata w Lahti.
To nie koniec naszych startów! Choć Ewa Jurecka nie startowała w Cekcynie, reprezentowała team w Chełmży. Tam na dystansie 1/8IM wygrała swoją kategorię wiekową!