Udany początek kwietnia w wykonaniu zawodników MBC Team!

utworzone przez | kwi 2, 2023 | 0 komentarzy

W ostatni weekend nasi zawodnicy rywalizowali Gnieźnie, Paryżu i w Szczecinku. Najpierw z zapartym tchem śledziliśmy ich występy, a teraz kiedy emocje nieco opadły, prezentujemy ich wyniki.

Rekord życiowy Jacka Górniaka na Biegu Europejskim w Gnieźnie!

Jacek Górniak pobił swój rekord życiowy na 10 km podczas Biegu Europejskiego w Gnieźnie. Od pierwszego kwietnia wynosi on 37:43 i nie jest to żaden żart 😉  Ten bieg był dla niego sprawdzeniem formy po ostatnim intensywnym okresie treningowym. Gratulacje Jacek!

Jacek Górniak MBCTeam

Debiut maratoński Karola Jańca w Paryżu poniżej 2:40

Karol Janiec zadebiutował w maratonie podczas prestiżowego Maratonu Paryskiego, osiągając niesamowity wynik 2:37:41 i to pomimo trudności związanych z mięśniem płaszczkowatym. Mięsień dokuczał mu przez ostatnie dwa tygodnie poprzedzające start i do ostatniego dnia nie wiedzieliśmy czy w ogóle wystartuje. Karol pokazał prawdziwy mental sportowca i opanowanie, nie dość że finalnie stanął a starcie to z zegarmistrzowską precyzją zrealizował założenia startowe. Serdeczne gratulacje!

Karol Janiec MBCTeam

 II Duathlon w Szczecinku

Jak to bywa w kwietniu, pogoda nie rozpieszczała podczas II Duathlonu w Szczecinku. Zawody te traktowaliśmy jako przetarcie przed sezonem triathlonowym i obycie się z atmosferą zawodów po zimie. Wszyscy zawodnicy zrealizowali założenia startowe. Niektórzy nawet z nawiązką 😉

Wyniki naszych zawodników:

  • Marek Smoczyński – 01:09:33, 5. miejsce M40
  • Emilia Smoczyńska – 01:17:27, 2. miejsce K30
  • Robert Ozimek – 01:21:01, 17. miejsce M40

Gratulacje dla wszystkich uczestników!


Jesteśmy dumni z wyników naszych podopiecznych i z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody. 💪🏆🌟

Powiązane artykuły:

Presets Color

Primary
Secondary