Weekend pełen wrażeń!

utworzone przez | maj 9, 2022 | 0 komentarzy

W ten weekend zawodnicy MBC ścigali się w Czempiniu, w St.George, w Lizbonie i nie tylko! 💪🏻

W Czempiniu na dystansie średnim Igor Siódmiak został Mistrzem Polski w duathlonie! 👑 a Paweł Gryszkiewiczkończył wyścig z czasem 3:10:41 👏🏻

Na Mistrzostwach Świata Ironman startował Krzysztof Branny. Może dziwnie to zabrzmi, ale decyzja o udziale została podjęta dość spontanicznie w odpowiedzi na potrzebę silnego bodźca motywacyjnego 🔥. Po kilku tygodniach ukierunkowanego treningu w ciężkich warunkach Krzysiek przekroczył metę w czasie 12:58:18, wyprzedzając 2/3 zawodników w kategorii M50 🔥

W Challenge Lisboa na dystansie olimpijskim, Paweł Grocowski  zajął 12.miejsce OPEN na 230 startujących z czasem 2:28:02. Świetne rozpoczęcie sezonu! 👌🏼

Podczas biegu charytatywnego na 10km, Karol Janiec miał za zadanie zrobić trening progowy. Ostatecznie wykręcił czas 36:28 🏃‍♂️

W wyścigu MTB – Zachodnia Liga MTB, Kamil Bodnar zajął 4.miejsce w swojej kategorii 💪