Współpraca ze Sportslabem

utworzone przez | maj 6, 2020 | 0 komentarzy

Halo MBC Team! Spieszymy z dobrymi wieściami, że nawiązaliśmy współpracę ze Sportslabem! Maciek jest przekonany, ze jeśli chcecie wykonać badania wydolnościowe, to jest to najlepsze miejsce w Warszawie (on wytłumaczy dlaczego). Jednak przed wykonaniem takiego badania skonsultujcie się z trenerem, bo nie zawsze jest to konieczne   Dla naszych zawodników na hasło mbcteam jest -15%. Co więcej, mamy także pierwszeństwo w rejestracji, możemy interweniować, gdyby działo się coś pilnego.

W Sportslabie możecie także wykonać badania EKG, skonsultować się z kardiologiem (w tym takim, który specjalizuje się w przypadkach sportowych), zrobić badania krwi, skorzystać z usług dietetyka, trenera przygotowania fizycznego, pójść do fizjoterapeuty, etc. Na te usługi macie -10%.

Sprawdźcie ich stronę http://sportslab.pl

Maciek wybiera się na badania wydolnościowe w najbliższym czasie, żeby sprawdzić trafność i dokładność wykorzystanych tam protokołów testowych Z pozostałymi osobami z zespołu też planuje się spotkać, aby poznać ich system pracy i sprawdzić, czy pokrywa się on z jego założeniami treningowymi.My się bardzo cieszymy z tej współpracy. Mamy nadzieję, że z tego skorzystacie 

Powiązane artykuły:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Presets Color

Primary
Secondary